Weekend zniżek OK Poznań podczas Poznańskich Dni Rodziny, 25-26 maja

20 Maja

Tegoroczne Poznańskie Dni Rodziny rozpoczną się 18 maja br.. Na poznanianki i poznaniaków w każdym wieku czeka 11 dni pełnych spotkań, warsztatów, wykładów i wspólnie spędzonego czasu.
Więcej informacji i szczegółowy harmonogram Dni dostępny na stronie www.poznan.pl/poznanskiednirodziny: weekend zniżek OK Poznań został zaplanowany na 25 - 26 maja br. 

W tym roku przygotowano również ofertę dla osób, które są uczestnikami Programu OK Poznań. W ramach wydarzenia w dniach od 25 maja do 26 maja z kartą OK Poznań będzie można skorzystać z biletu rodzinnego do poznańskiego Zoo* za 1 zł (z biletu rodzinnego może skorzystać nie więcej niż 6 członków rodziny, w tym nie więcej niż 2 osoby pełnoletnie), a także: 

Warto pamiętać o tym, że do skorzystania ze zniżek konieczny jest aktywny status podatnika przez osobę dorosłą. Można go sprawdzić na swoim profilu w panelu użytkownika.Osoby, które chciałby dołączyć do Programu OK Poznań i korzystać z benefitów i zniżek muszą spełniać dwie proste formalności: po pierwsze – mieszkać i rozliczać podatki w Poznaniu, po drugie – pozwolić na prostą weryfikację tego faktu. Można to zrobić online przez stronę okpoznan.pl lub w jednym z Punktów Obsługi Klienta
Punkt przy ulicy Głogowskiej 16 będzie dodatkowo otwarty 25 maja w godz. 10:00-15:00. To szansa dla wszystkich, którzy chcieliby dołączyć do programu OK Poznań, ale w tygodniu nie mają na to czasu.

Aktualizowana oferta Partnerów Programu OK Poznań przygotowana na Weekend zniżek OK Poznań (25 -26.05.2024 r.) na stronie okpoznan.pl w zakładce Wydarzenia (tutaj). 

*Zachęcamy by do Ogrodu Zoologicznego wybrać się Maltanką, pieszo lub komunikacją miejską.