Palmiarnia Poznańska | bilet wstępu

Palmiarnia Poznańska od ponad 110 lat znajduje się w Parku Wilsona w centrum Poznania. Jest największą tego typu placówką w Polsce i jedną z największych w Europie. W kolekcji Palmiarni znajduje się około 17 tysięcy roślin siedmiuset gatunków i odmian z krajów o klimacie śródziemnomorskim, subtropikalnym, tropikalnym, a także tych z sawanny i pustyni. W obiekcie znajduje się także pierwsze publiczne akwarium w Polsce. Aktualnie akwarium eksponuje 37 zbiorników o pojemnościach od 1000 do 14000 litrów, w którym można oglądać 170 gatunków ryb z różnych stron świata oraz około 40 gatunków roślin wodnych.

W OK Poznań proponujemy zakup biletu wstępu do Palmiarni Poznańskiej w cenie biletu ulgowego.
Od 1 kwietnia Palmiarnia jest otwarta od wtorku do piątku od 09:00 do 17:00 (ostatnie wejście o godzinie 16:00) oraz w soboty niedziele i święta od 09:00 do 18:00 (ostatnie wejście o 17:00). 
W weekend majowy Palmiarnia będzie czynna zarówno 1 i 3 maja w godzinach od 09:00 do 18:00 (ostatnie możliwe wejście o 17:00), a 2 maja od 09:00 do 17:00 (ostatnie wejście możliwe o godzinie 16:00). Palmiarnia będzie otwarta dla zwiedzających także w czwartek 30 maja (Boże Ciało). 
Aktualne godziny otwarcia na stronie Palmiarni - tutaj 

Jak skorzystać z benefitu
Jeśli mieszkasz i rozliczasz podatki w Poznaniu, masz Kartę OK Poznań możesz zakupić bilet wstępu do Palmiarni w ofercie OK Poznań także online:

 • aby zakupić bilet, kliknij ikonę „Kup benefit” poniżej, a następnie postępuj zgodnie z instrukcjami na ekranie;
 • po zakończeniu procesu, na podany adres e-mail otrzymasz potwierdzenie zakupu biletu (e-bilet) wraz z kodem kreskowym i numerem; potwierdzenie zakupu znajdziesz także w Panelu użytkownika w zakładce „Moje zakupy”;
 • przy wejściu do Palmiarni pokaż potwierdzenie zakupu w formie papierowej lub z ekranu urządzenia mobilnego; możesz być również poproszony o pokazanie dowodu osobistego w celu potwierdzenia tożsamości oraz podanie swojego numeru ID Poznań (znajdziesz go w swoim Panelu użytkownika po zalogowaniu w zakładce „Moje dane/Moja karta”).

Regulamin zwiedzania Palmiarni Poznańskiej – tutaj

Warianty

 • Cena promocyjna dostępna dla użytkowników, którzy potwierdzili rozliczanie podatków w Poznaniu.

  Limit zakupu benefitów w cenie promocyjnej został wykorzystany

  Limit zakupu benefitów został wykorzystany

  Wariant dostępny jest dla osób, które ukończyły 60. rok życia.

  Dodatkowe uprawnienie “Po Raz Pierwszy” uzyskasz podczas osobistej wizyty w Punkcie Obsługi Klienta, których lista adresów znajduje się tutaj. Aby uzyskać szczegółowe informacje zapoznaj się z przygotowanymi odpowiedziami na pytania FAQ lub skontaktuj się z nami za pośrednictwem systemu zgłoszeń lub telefonicznie.

  Palmiarnia Poznańska | Bilet normalny w cenie ulgowego

  -25%
  #1
  Cena/szt.: 12.00 zł 16.00 zł

  Opłata serwisowa / szt.: 0.00

  Kup benefit

Miejsce