Sty
05

Seniorzy w akcji

Od 5 stycznia 2024 r. Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji otwierają zapisy na nowe cykliczne zajęcia dla seniorów. Cykl „Seniorzy w akcji” to świetna okazja do aktywnego spędzenia wolnego czasu oraz zadbania o swoje zdrowie. Część oferty kierujemy nie tylko do poznanianek i poznaniaków 60+ , ale także do ich wnuków!
Zajęcia będą prowadzone od lutego do grudnia 2024 roku. Za udział w nich pobierana będzie opłata w wysokości 1 zł od osoby za pojedyncze zajęcia.
Na zajęcia seniorzy powinni zarezerwować sobie środowe przedpołudnia, a chętni do wspólnej zabawy z wnukami wtorkowe popołudnia. Harmonogram przedstawia się następująco:

Zajęcia „Przyjdź z wnukami”

  • Zajęcia plastyczne: każdy II wtorek miesiąca – 16:00 – Pływalnia Miejska Atlantis, os. Stefana Batorego 101.
  • Planszówki: każdy IV wtorek miesiąca – 16:00 – Rataje, Bowling, os. Piastowskie 106a.

Zajęcia „60+”

  • Szachy: każda I środa miesiąca – 11:00 – Golęcin, ul. Warmińska (budynek przy Stadionie Żużlowym).
  • Taniec: każda II środa miesiąca – 11:00 – Malta, ul. Wiankowa 3 (Budynek z wieżą sędziowską).
  • Gimnastyka i aerobik: każda III środa miesiąca – 11:00 – Pływalnia Miejska Chwiałka, Hala A, ul. Spychalskiego 34. Wejście jak na basen.
  • Brydż: każda IV środa miesiąca – 11:00 – Strzeszynek, Restauracja Oaza, ul. Koszalińska 15.

Co ważne, seniorki i seniorzy mogą brać udział tylko w interesujących ich aktywnościach i zapisać się na wybrane z nich. Na każdych zajęciach o uczestników zadbają instruktorzy i animatorzy.

Zapisy
zapisy od 5 stycznia 2024 r. wyłącznie przez infolinię Poznań Kontakt pod numerem telefonu 61 646 33 44 wew. 4. Do udziału zapraszamy osoby, które ukończyły 60. rok życia oraz dzieci od 3 do 15 roku życia. Więcej informacji na temat zajęć oraz ich regulamin można znaleźć na stronie internetowej - tutaj

Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji są Partnerem Programu OK Poznań.