Maj
25

Grill SHOW 2024

Pierwsza Edycja Grill Show!
Przygotujcie się na wyjątkowe doznania kulinarno-rozrywkowe, ponieważ 25 i 26 maja odbędzie się pierwsza edycja Grill Show! W tych dniach cały Poznań wypełni się aromatami przypraw i grillowanego jedzenia. Wydarzenie odbędzie się na Placu Powszechnej Wystawy Krajowej (PeWuKa), na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Teren przygotowany specjalnie do organizacji eventów, festynów, koncertów i wystaw. Zimą odbywa się tu Jarmark Bożonarodzeniowy, a wiosną i latem liczne imprezy. Plac stworzony z myślą o takich wydarzeniach jak Grill Show, więc pomieści nas wszystkich! Lokalizacja zapewnia doskonałą komunikację ze wszystkimi dzielnicami i innymi miastami.
Grill Show będzie nie tylko świetną okazją do delektowania się smakiem grillowanego jedzenia oraz spędzania czasu w wyśmienitej atmosferze, ale i poznania najnowszych trendów i innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie grillowania. Podczas wydarzenia będzie możliwość zapoznania się z najnowszymi modelami grillów, zobaczenia ich w akcji oraz uzyskania fachowych porad od ekspertów. Co więcej, wydarzenie będzie okazją na zakupienie swojego wymarzonego grilla od najlepszych producentów i najwyższej jakości akcesoriów grillowych.
Mocnym punktem programu będą konkursy, pokazy gotowania outdoorowego, czy warsztaty kulinarne prowadzone przez najlepszych kucharzy w branży! Ale nie tylko jedzeniem człowiek żyje - na wydarzeniu swoje oferty zaprezentują producenci kraftowych  piw czy lokalnych alkoholi.
Przyjdźcie na Grill Show i odkryjcie świat grillowania na zupełnie nowym poziomie!
Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. 

Program Grill Show 2024 - tutaj.

Miejsce

  • Międzynarodowe Targi Poznańskie

  • Głogowska 14 Poznań